Beyaztepe Tasarım Mobilya Ltd.Şti. olarak 2005 yılında Viva Story markamızla hizmet vermeye başladık.

Mobilyanın yanı sıra aksesuar, halı, aydınlatma gibi ihtiyaçları karşılayacak ürünler de bulundurmaya başladık.

Müşteri memnuniyetine çok önem verdik,daha sonra Stella Mobilya ve Danca gibi çok değerli iki lider firmayı da kolleksiyonumuza kattık.

Küçük yada büyük ayırt etmeden proje işlerinin ahşap dekorasyon ihtiyaçlarını karşıladık,kişiye özel tasarımların imalatlarını da yapıyoruz. Viva Story olarak yedi yıldır marka bilirnirliğimiz arttı ve kendine has bir tarzı oluştu.

Müşerilerimiz viva da post modern ürünlerin yanı sıra avangart ürünlerİde bulabildikleri için her yaşa hitab eden bir müşteri kitlesi oluştu. bu yedi yıl içerisinde müşerilerimizin istekleri tarzları ve yaşam biçimlerinide göz önüne alarak ,kalite standartlarımızı düşürmeden başka markalarıda bünyemize kattık.

Stella Mobilya da bunlardan biri. Stella Mobilya deneyimli kadrosuyla modern tarzda üretim yapan sektörün öncü firmalarından biridir. yine her yaşa hitab edebilen modern tarzda kaliteli ürünleri stellada bulmak mümkün.

Danca;Türkiyede 2001 yılında kurulan Hollanda ortaklı bir türk firması. Avrupada bilinirliği yüksek değerli markadır. bu büyük markalarıda bünyesine katarak bursayı istanbulun arka bahçesi olmaktan kurtarıp ön bahçesi yapmak için büyük katkı koymuştur.

İstanbulun yakın oluşunu dezavantajdan avantaja çeviren firmamız bir çok yetenekli bursa firmasınıda beraberinde harekete geçirmiştir Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışını ilke edinmiş deneyimli teknik kadroyla yola çıkan beyaztepe tasarım, mobilya sektöründe saygın bir yer edinmiştir.estetik ve kaliteyi mimari bakış açısıyla sunabilmeyi hedef seçmiştir. Firmamız ürünlerinde ahşap, deri, metal ve mermeri bir araya getirmiştir.